Producenci
Asus Komputer All-in-One E3402WBAK-BA235X i3-1215U/8GB/256GB/23.8
Opis
Komputer All-in-One E3402WBAK-BA235X i3-1215U/8GB/256GB/23.8
Dane techniczne
| Model | E3402 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1215U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 165 mm |
| Szerokość | 539 mm |
| Głębokość | 423 mm |
| Waga | 5.4 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|