Producenci
Asus Komputer All-in-One ExpertCenter F3702WFAK-BA0090 - R5 7520U/16GB/512GB/27" FHD/nOS/2YRS
Opis
Dane techniczne
| Model | F3702WFAK-BA0090 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 7520U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Basic Stand |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Brak |
| Wysokość | 456 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 217 mm |
| Waga | 8.9 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|