Producenci
Asus Komputer All-in-One ExpertCentre A5702WVARK-BPE008X - Intel Core 7 150U/16GB/512GB/27" FHD/Win 11 PRO/2YRS
Opis
Dane techniczne
| Model | A5702WVARK-BPE008X |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core 7 |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel RPL-R Core 7 Processor 150U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Basic Stand |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 46.7 mm |
| Szerokość | 61.3 mm |
| Głębokość | 21.3 mm |
| Waga | 9.8 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|