Producenci
Asus Komputer All-in-One F3702WFAK-BA012X R5 7520U 16GB/512GB/27.0
Opis
ASUS M3702WFA wyposażony jest w procesor AMD Ryzen 5 7520U, który sprawia, że codzienne zadania stają się łatwiejsze, a WiFi 6E zapewnia superszybkie, stabilne połączenie bezprzewodowe. Smukły design NanoEdge z wąskimi ramkami oferuje stosunek ekranu do obudowy sięgający 91%, co przekłada się na większą produktywność. Ten piękny, szeroki wyświetlacz charakteryzuje się 100% pokryciem gamy kolorów sRGB i technologią szerokokątną 178°, co zapewnia doskonałą jakość obrazu. W połączeniu z zaawansowanym systemem audio ASUS SonicMaster Premium - obsługującym Dolby Atmos i dwukierunkową redukcję szumów opartą na sztucznej inteligencji - ASUS M3702WFA oferuje imponujące wizualizacje i świetny dźwięk, tworząc idealne wrażenia rozrywkowe.
Dane techniczne
| Model | M3702WFA |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 7520U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 456 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 217 mm |
| Waga | 8.9 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|