Producenci
Asus Komputer ExpertCenter D5 SFF D500SE-513500504X i5-13500 16GB/512GB/W11 PRO
Opis
Dla ulepszenia jakości konferencji w pracy zawodowej ExpertCenter D5 SFF został wyposażony w napędzaną sztuczną inteligencją technologię dwukierunkowej redukcji szumów, która wykorzystuje zaawansowane techniki nauczania maszynowego. Technologia ta obejmuje zarówno wychodzący sygnał dźwiękowy, do filtrowania hałasów z otoczenia mówcy, jak i sygnał przychodzący do wyeliminowania szumów z dźwięku osoby na drugim końcu połączenia. Wypróbuj demonstrację i odkryj niesamowitą różnicę w różnych środowiskach, jaką może zapewnić opracowana przez ASUS technologia dwukierunkowej redukcji szumów ze wspomaganiem SI.
Dane techniczne
| Model | ExpertCenter D5 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13500 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x PS/2 Combo Klawiatura/Mysz |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 330 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 339.6 mm |
| Szerokość | 94.6 mm |
| Głębokość | 292.7 mm |
| Waga | 5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|