Producenci
Asus Komputer ExpertCenter PN42 W11P/N100/128GB 90MS02L1-M00200
Opis
- Windows 11 Pro-ASUS rekomenduje Windows 11 Pro dla firm
- Najnowszy procesor: Wyposażony w najnowszy procesor Intel N100
- Wyjątkowo cichy: konstrukcja bez wentylatora redukująca hałas i kurz
- Obsługa wielu wyświetlaczy: obsługuje do 3 wyświetlaczy jednocześnie lub dwa wyświetlacze 4K dzięki zintegrowanej grafice UHD
- Wszechstronna łączność: obsługa 7 portów USB, opcjonalna druga sieć LAN 2,5G i obsługa DP1.4/VGA/COM/HDMI/USB typu C z DP1.4 jako konfigurowalne opcje portów
- Oszczędność miejsca: kompaktowe wymiary 127,5 x 132 x 57,6 mm i pojemność poniżej 1 l
- Łatwa optymalizacja: beznarzędziowa instalacja dysku SSD M.2 PCIe, przyjazna dla użytkownika
- Uproszczone zarządzanie: przycisk zasilania RGB wskazuje użytkownikom problemy z uruchamianiem
- Krystalicznie czysta komunikacja: Funkcja dwukierunkowej redukcji szumów AI zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową w Internecie
- Ekstremalna niezawodność: Testowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i MIL-STD-810, aby zapewnić długoterminową niezawodność
Dane techniczne
| Model | ExpertCenter PN42 |
| Rodzina procesora | Intel N |
| Taktowanie (Boost) | 3.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel N100 |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 128 GB |
| Maks. pojemność dysków | 2 TB |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000/2500 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Pro |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 127.5 x 132 x 57.6 mm |
| Waga | 1 kg |