Producenci
Asus Mini PC PN52-B-S5082MH wOS R5-5600H/noRAM/noHDD/wOS
Opis
Ultrakompaktowy minikomputer z procesorami AMD Ryzen serii 5000H i grafiką AMD Radeon, obsługuje wyświetlacze Quad-4K i rozdzielczość 8K, 2x PCIe Gen3 x4 M.2 NVMe SSD, 2,5 Gb LAN, WiFi 6E
- Zasilany przez najnowszy procesor AMD Ryzen z serii 5000H z grafiką Radeon
- Obsługa wyświetlaczy Quad-4K i obsługa 8K UHD
- Obsługa 7 portów USB, w tym 2 porty typu C i wbudowane dwa porty HDMI
- Zawiera dwukierunkową redukcję szumów AI, która zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową w Internecie
- Trwałość na poziomie wojskowym: Zgodność ze standardami wojskowymi MIL-810H zapewnia wyjątkową jakość i niezawodność
- Obsługa wejścia DisplayPort 1.4 i zasilania przez tylny port USB typu C
- Wbudowana sieć LAN 2,5 GbE zapewniająca szybszą łączność Ethernet
- Konstrukcja z wieloma dyskami, obsługa do 2x M.2 SSD i 1x HDD
- Zintegrowane Wi-Fi 6E i Bluetooth dla łatwego połączenia bezprzewodowego
- Konfigurowalny port obsługuje opcje DP1.4/VGA/2.5G LAN/COM/HDMI
- Niezawodność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu szeroko testowane w celu zapewnienia długoterminowej niezawodności
Dane techniczne
| Model | ExpertCenter PN52 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 5600H |
| Karta graficzna | Zintegrowana AMD Radeon |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000/2500 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 130 x 58 mm |
| Waga | 0.75 kg |