Producenci
Asus Monitor 13,3 cali MQ13AH GR/1MS/EU/HDMI+3xTYPE-C
Opis
Dane techniczne
| Model | MQ13AH |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 13.3'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 165.24 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 293.76 mm |
| Plamka matrycy | 0.153 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 100 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Pobór mocy | 13 W |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 197.1 mm |
| Szerokość | 308.2 mm |
| Głębokość | 8.95 mm |
| Waga | 0.49 kg |