Producenci
Asus Monitor 14 cali PA147CDV BK/5MS/EU/HDMI+TYPEC*2
Opis
Dane techniczne
| Model | PA147CDV |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 96.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.22 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 550 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Calman Verified |
| Pobór mocy | 10 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 127.66 mm |
| Szerokość | 357.23 mm |
| Głębokość z podstawą | 20.71 mm |
| Waga z podstawą | 0.95 kg |