Producenci
Asus Monitor 14 cali PA148CTV
Opis
ASUS ProArt PA148CTV to 14-calowy przenośny monitor FHD przeznaczony dla twórców. PA148CTV zapewnia wyjątkowe kolory dzięki 100% sRGB i 100% Rec. 709 przestrzeni kolorów i jest to pierwszy na świecie przenośny monitor, który uzyskał certyfikat Calman Verified i został wstępnie skalibrowany fabrycznie, aby zapewnić różnicę kolorów Delta E
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PA148CTV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 174 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 309.37 mm |
| Plamka matrycy | 0.16 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x micro HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 204.4 mm |
| Szerokość | 326.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 12 mm |
| Waga z podstawą | 0.74 kg |