Producenci
Asus Monitor 15,6 cali PA169CDV IPS 4K UHD USB-C
Opis
PA169CDV
- 15,6-calowy panel IPS 4K UHD (3840 x 2160) z powłoką przeciwodblaskową i pojemnościowym 10-punktowym wielodotykiem
- Dołączone pióro ProArt z technologią Wacom EMR umożliwia pisanie i rysowanie niczym pióro na papierze
- 100% sRGB, zweryfikowane przez Calmana i fabrycznie skalibrowane do Delta E < 2 dla wyjątkowej dokładności kolorów
- Pokrętło ASUS i wirtualny panel sterowania oferują produktywne skróty i programowalne klawisze skrótu dla kompatybilnego oprogramowania kreatywnego
- Dwie innowacyjne podpórki podpierają wyświetlacz pod różnymi kątami, aby dostosować go do różnych potrzeb
- Szerokie możliwości połączeń we/wy, w tym USB-C (z trybem DP Alt) i HDMI, zapewniające kompatybilność z różnymi urządzeniami
- Certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light zapewniają komfortowe wrażenia podczas oglądania
Dane techniczne
| Model | PA169CDV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 194.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 345.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.09 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 10 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Jasność HDR | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 29 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 40 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | Pantone Validated |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Calman Verified |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 237 mm |
| Szerokość | 370 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Waga | 1.07 kg |
| Pozostałe parametry | Jasność HDR: 500 cd/m2 |