Producenci
Asus Monitor 15.6 cali MB165B
Opis
ZenScreen MB165B
- 15,6-calowy przenośny monitor zasilany przez USB z pojedynczym kablem USB 3.0 do zasilania i transmisji sygnału wideo
- Smukły profil pomaga wykonywać zadania wydajniej, gdy jesteś w podróży
- Przyjazna dla użytkownika konstrukcja z wbudowanym gniazdem na statyw z tyłu i składaną osłoną zapewniającą wszechstronność
- Może automatycznie wykrywać swoją orientację i przełączać monitor między trybami poziomym i pionowym
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ZenScreen MB165B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.54 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.23 mm |
| Plamka matrycy | 0.252 mm |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Czas reakcji | 10 ms |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 90 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 65 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 7 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 225.64 mm |
| Szerokość | 360.1 mm |
| Głębokość | 11.8 mm |
| Klasa energetyczna | B |
| Waga | 0.78 kg |