Producenci
Asus Monitor 16 cali MB166C
Opis
Dane techniczne
| Model | MB166C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Pobór mocy | 8 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 225.64 mm |
| Szerokość | 360.14 mm |
| Głębokość | 11.8 mm |
| Waga | 0.78 kg |