Producenci
Asus Monitor 16 cali MB16AHG IPS mHDMI/2*USB-C/144Hz
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ZenScreen MB16AHG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 180 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 60 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 226.75 mm |
| Szerokość | 359.85 mm |
| Głębokość | 11.95 mm |
| Waga | 0.92 kg |