Producenci
Asus Monitor 16 cali MB16QHG
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ZenScreen MB16QHG |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 215.42 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.68 mm |
| Plamka matrycy | 0.135 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 247.1 mm |
| Szerokość | 359.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 20.6 mm |
| Waga z podstawą | 1.2 kg |