Producenci
Asus Monitor 21.5 VT229H
Opis
Monitor dotykowy ASUS VT229H łączy 10-punktową funkcję wielodotykową z doskonałą jakością obrazu, elastyczną łącznością i doskonałą ergonomią.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | VT229H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 268.11 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.64 mm |
| Plamka matrycy | 0.2482 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | KC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21.9 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 300.1 mm |
| Szerokość | 491.5 mm |
| Głębokość | 51.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 204.4 mm |
| Waga | 3.18 kg |
| Waga z podstawą | 3.83 kg |