Producenci
Asus Monitor 23,8 cali BE24ECSBT BK/5MS/EU/DP+HDMI+TYPEC+USB+SPEAKER
Opis
Dane techniczne
| Model | BE24ECSBT |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17.7 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 329.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 459.4 mm |
| Szerokość | 539.7 mm |
| Głębokość | 52.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 211.4 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 6.1 kg |