Asus Monitor 23,8 cali VA24EQSB-W
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
766.50
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_854814
Opis
ASUS VA24EQSB-W monitor z Eye Care 23,8 cale, Full HD, IPS, bezramkowy, 75 Hz, Adaptive-Sync, Low Blue Light, Flicker Free, ergonomiczna konstrukcja, możliwość montażu ściennego
  • Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz z technologią Adaptive-Sync dla wyeliminowania efektu tracingu i zagwarantowania ostrego i wyraźnego obrazu podczas odtwarzania wideo
  • Bogate opcje połączeń, w tym gniazda HDMI, DisplayPort, D-sub i wbudowany koncentrator USB
  • Ergonomiczna konstrukcja z możliwością dostosowania nachylenia pod kątem +35° ~ -5°, obracania w poziomie pod kątem 180°, obracania w pionie pod kątem 90° (pivot) oraz regulacji wysokości do 130 mm zapewnia komfortowe wrażenia podczas oglądania
VA24EQSB-W monitor z Eye Care
ASUS VA24EQSB-W to 23.8-calowy monitor o rozdzielczości Full HD wyposażony w bezramkowy panel IPS o szerokim kącie oglądania. Wyświetla niesamowicie ostry obraz i zapierające dech w piersiach efekty podczas odtwarzania filmów. Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz z technologią Adaptive-Sync/FreeSync dla wyeliminowania efektu tracingu i zagwarantowania ostrego i wyraźnego obrazu podczas odtwarzania wideo. Monitor charakteryzuje się wyjątkowo ergonomiczną konstrukcją umożliwiającą dostosowanie nachylenia, obrót w poziomie, obrót pod kątem 90° do ustawienia pionowego (pivot) oraz regulację wysokości, a certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free oraz Low Blue Light zapewniają komfort podczas oglądania.
Niesamowicie realistyczny obraz z kątem oglądania do 178°
Szerokie możliwości połączeń
Wszechstronna i ergonomiczna podstawka do spersonalizowania komfortu
Udoskonalenia wewnątrz rozgrywki
Technologia Adaptive-Sync eliminuje tearing (rozrywanie klatki) i wahania w liczbie klatek animacji wyświetlanych na sekundę dla zapewnienia lepszego obrazu oraz płynnej rozgrywki. Doskonałe parametry tego monitora sprawiają, że zyskujesz przewagę w takich grach, jak na przykład strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. (Technologia Adaptive-Sync funkcjonuje przy częstotliwościach odświeżania w zakresie od 48 Hz do 75 Hz). Ekskluzywne rozwiązanie ASUS: zintegrowany klawisz skrótu GamePlus pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać swój potencjał gamingowy. Funkcja ta została stworzona we współpracy z profesjonalnymi graczami i pozwala im ćwiczyć i doskonalić swoje zdolności gamingowe.
Filtr światła niebieskiego
Technologia ASUS Flicker Free
Technologia Splendid Video Intelligence
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
TCO Certified Tak
Model
VA24EQSB-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 23.8''
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 296.46 mm
Obszar widzialny w poziomie 527.04 mm
Plamka matrycy 0.2745 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Częstotliwość pozioma min. 24 kHz
Częstotliwość pozioma max. 84 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty TUV
Certyfikaty TCO
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 18 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilania
  • Instrukcja szybkiego startu
  • Kabel USB 3.0
  • Karta gwarancyjna
Kolor Biały
Wysokość z podstawą 320.8 mm
Szerokość 540.4 mm
Głębokość z podstawą 211.4 mm