Producenci
Asus Monitor 23.8 cala HA2441A IPS 3.6MP DICOM USB-C HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | HA2441A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.35 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 526.85 mm |
| Plamka matrycy | 0.2058 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 900:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | IEC 60601-1-2 |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AAPM TG270 |
| Certyfikaty | IEC 62563-1 |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | ISO 13485 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 322.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 515.1 mm |
| Szerokość | 539.6 mm |
| Głębokość | 44.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 197.2 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |