Producenci
Asus Monitor 23.8 cala VY249HGR FHD IPS 120Hz HDMI VGA 1MS
Opis
- 23,8-calowy panel FHD IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz (po podkręceniu), zapewniający płynne oglądanie wideo i swobodną rozgrywkę.
- Technologia SmoothMotion i czas reakcji 1 ms (MPRT) eliminują smużenie, gwarantując wyraźne i czyste odtwarzanie wideo oraz codzienne użytkowanie.
- Adaptive Sync zapewnia płynne, pozbawione artefaktów wizualizacje przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
- Powłoka antybakteryjna ogranicza rozwój bakterii i grzybów na ramkach monitora i przyciskach funkcyjnych.
- Technologia Eye Care Plus obejmuje tryb Color Augmentation, który pomaga osobom z deficytem rozróżniania kolorów lepiej odróżniać barwy, oraz funkcję Rest Reminder, wspierającą zarządzanie czasem spędzanym przed ekranem.
- ASUS DisplayWidget Center umożliwia użytkownikom łatwą zmianę ustawień monitora za pomocą intuicyjnego interfejsu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | VY249HGR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 138 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 20 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 395 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 48 mm |
| Głębokość z podstawą | 185 mm |
| Waga | 2.9 kg |
| Waga z podstawą | 3.4 kg |