Producenci
Asus Monitor 24 PA24AC
Opis
Monitor 24 PA24AC
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA24AC |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 70 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 349 mm |
| Wysokość z podstawą | 488 mm |
| Szerokość | 532 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Głębokość z podstawą | 202 mm |
| Waga | 4.28 kg |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |