Producenci
Asus Monitor 24 cale PA24US /DP+HDMI+TYPEC
Opis
Monitor 24 cale PA24US
- Wysokiej jakości matryca 23,6-calowa 4K (3840 x 2160) o jasności szczytowej 600 nitów, z obsługą HDR-10, HLG
- Wbudowany kolorymetr obsługuje samokalibrację / automatyczną kalibrację w uzupełnieniu do oprogramowania do profesjonalnej kalibracji sprzętowej Calman i Light Illusion ColourSpace CMS
- Prawdziwa 10-bitowa głębia kolorów, szeroka przestrzeń barw z 99% pokryciem Adobe RGB i 95% pokryciem DCI-P3
- Port 12G-SDI obsługuje odtwarzanie w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 4K przy 60 Hz całkowicie bez kompresji
- Szerokie możliwości połączeń obejmują wejście 12G-SDI, w pełni funkcjonalny port USB-C z dostarczaniem zasilania z mocą do 80 W, DisplayPort, HDMI i koncentrator USB, zapewniając maksymalną elastyczność
- Ergonomiczna konstrukcja z możliwością dostosowania nachylenia, obracania w poziomie, obracania o 90° (pivot) oraz regulacji wysokości, zapewnia pełen komfort użytkowania
- Zgodność ze zrównoważonym rozwojem dzięki zastosowaniu papierowych opakowań i energooszczędnej pracy ze spełnieniem norm środowiskowych
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PA24US |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 293.87 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 522.43 mm |
| Plamka matrycy | 0.135 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 600 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24.1 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 346 mm |
| Wysokość z podstawą | 521 mm |
| Szerokość | 549 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Głębokość z podstawą | 190 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Waga z podstawą | 6 kg |