Producenci
Asus Monitor 24 cale VA24DQFS IPS FHD 100Hz HDMI VGA
Opis
VA24DQFS
ASUS VA24DQFS - monitor do zastosowań biznesowych - 24-calowy (widoczna powierzchnia ekranu 23,8 cale), IPS, Full HD, konstrukcja bezramkowa, 100 Hz, Adaptive-Sync, 1 ms MPRT, HDMI, DisplayPort, Low Blue Light, Flicker Free, ergonomiczna konstrukcja, możliwość montażu ściennego
- 23,8-calowy monitor z matrycą IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) z konstrukcją bezramkową i szerokim kątem widzenia 178°.
- Technologia SmoothMotion z częstotliwością odświeżania 100 Hz i czasem reakcji 1 ms MPRT zapewnia płynne wrażenia wizualne bez efektu tearingu (rozrywania klatki) poprzez aktywację funkcji VRR (zmienna częstotliwość odświeżania).
- Bogate możliwości połączeń obejmują HDMI i DisplayPort oraz gniazdo słuchawkowe.
- Możliwość montażu na ścianie za pomocą uchwytu VESA dla zaoszczędzenia miejsca na biurku.
- Ergonomiczna konstrukcja z możliwością dostosowania nachylenia, obracania w poziomie, obracania o 90° (pivot) oraz regulacji wysokości, zapewnia pełen komfort użytkowania.
- ASUS DisplayWidget Center umożliwia użytkownikom łatwą zmianę ustawień monitora za pomocą intuicyjnego interfejsu.
- Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker Free oraz Low Blue Light, dla zapewnienia komfortu podczas użytkowania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | VA24DQFS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 325.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 457 mm |
| Szerokość | 539.7 mm |
| Głębokość | 54.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 211.2 mm |
| Waga | 3.35 kg |
| Waga z podstawą | 5.1 kg |