Producenci
Asus Monitor 24 cale VG249Q3R IPS BK/1MS/EU/HDMI/180Hz
Opis
TUF Gaming VG249Q3R
TUF Gaming VG249Q3R - monitor gamingowy, 23.8 cali, Full HD (1920 x 1080), 180 Hz, Fast IPS, Extreme Low Motion Blur, 1 ms (od szarego do szarego), FreeSync, Variable Overdrive, 100% sRGB.
- Monitor gamingowy o przekątnej ekranu 23,8 cala i rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), z częstotliwością odświeżania 180 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki.
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) umożliwia osiągnięcie czasu reakcji na poziomie 1 ms (od szarego do szarego), a w połączeniu z funkcją Adaptive-sync eliminowane są efekty ghostingu i tearingu (powidoków oraz rwania obrazu) dla bardzo ostrych efektów wizualnych przy wysokich wartościach FPS.
- Technologia FreeSync zapewnia superpłynne wrażenia gamingowe pozbawione efektu tearingu (rozrywania klatki), standardowo udostępniając funkcję VRR (zmiennej częstotliwości odświeżania).
- Technologia Shadow Boost poprawia jakość obrazu w ciemnych strefach, rozjaśniając określone sceny bez nadmiernego naświetlania jasnych obszarów.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | TUF Gaming VG249Q3R |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 250 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | AMD FreeSync |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 320 mm |
| Wysokość z podstawą | 407 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 37 mm |
| Głębokość z podstawą | 213 mm |
| Waga | 2.7 kg |
| Waga z podstawą | 3.7 kg |