Producenci
Asus Monitor 24 cale VU249HFI-W IPS 100Hz HDMIx2 biały
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | VU249HFI |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 109 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 9 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 322 mm |
| Wysokość z podstawą | 443 mm |
| Szerokość | 539 mm |
| Głębokość | 47 mm |
| Głębokość z podstawą | 189 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 4 kg |