Producenci
Asus Monitor 24 cali BE24EQSK
Opis
Monitor do wideokonferencji BE24EQSK
Zwiększ efektywność komunikacji
ASUS BE24EQSK to 23,8-calowy monitor Full HD ze zintegrowaną kamerą internetową Full HD (2 MP), układem mikrofonów i głośnikami stereo do wideokonferencji i transmisji na żywo. Dzięki rozdzielczości Full HD i panelowi IPS do szerokiego kąta oglądania zapewnia niesamowicie ostry obraz i oszałamiające odtwarzanie wideo. Ergonomiczna konstrukcja z regulacją nachylenia, obrotu, obrotu w poziomie i wysokości zapewnia komfort oglądania, a zgodność ze standardowym uchwytem VESA 100 x 100 mm umożliwia elastyczny montaż na ścianie lub instalację na ramieniu wyświetlacza.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | BE24EQSK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | 2,0 MPix |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Wysokość | 355 mm |
| Wysokość z podstawą | 492 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 53 mm |
| Głębokość z podstawą | 211 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Waga z podstawą | 5.6 kg |