Producenci
Asus Monitor 24 cali PA247CV
Opis
ProArt Display PA247CV to 23,8-calowy monitor zaprojektowany z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów, od edycji zdjęć i wideo po projektowanie graficzne. Wyświetlacz ProArt PA247CV jest skalibrowany fabrycznie i zweryfikowany przez Calman, aby zapewnić doskonałą dokładność kolorów (E
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PA247CV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 329.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 471.8 mm |
| Szerokość | 539.7 mm |
| Głębokość | 52.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 211.4 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Waga z podstawą | 6.3 kg |
| TCO Certified | Tak |