Producenci
Asus Monitor 24.1 cali PA248CRV BK/5MS/EU/DP/HDMI/TYPEC/USB/Głośniki
Opis
ProArt PA248CRV
- 24,1-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) 16:10 z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie widzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z pokryciem 97% DCI-P3 i 100% sRGB
- Certyfikacja Calman i fabryczna kalibracja dla dokładności odwzorowania kolorów delta E
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort przez USB-C z 96-watowym zasilaniem, DisplayPort, HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i kompaktowa podstawka, a także możliwość montażu ściennego dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni na biurku
- Ergonomiczna konstrukcja z możliwością dostosowania nachylenia, obracania w poziomie, obracania o 90° (pivot) oraz regulacji wysokości, zapewnia komfort użytkowania
- Ekologiczny zrównoważony rozwój dzięki zastosowaniu papierowych opakowań i energooszczędnej wydajności ze spełnieniem norm środowiskowych
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA248CRV |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 95 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Calman Verified |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12.35 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 350.18 mm |
| Wysokość z podstawą | 529.2 mm |
| Szerokość | 531.69 mm |
| Głębokość | 44.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 190.37 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Waga z podstawą | 5.9 kg |