Producenci
Asus Monitor 24.1 cali PA248QV
Opis
ProArt Display PA248QV to 24,1-calowy monitor zaprojektowany z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów, od edycji zdjęć i filmów po projektowanie graficzne. Wyświetlacz ProArt PA248QV jest fabrycznie skalibrowany. Calman Verified, zapewnia doskonałą dokładność kolorów. Zapewnia również branżowy standard 100% sRGB/100% Rec. Pokrycie przestrzeni 709 kolorów. Dzięki wyjątkowym funkcjom ASUS, takim jak ProArt Preset i ProArt Palette z sześcioosiową regulacją koloru, poziomu czerni i jasności, PA248QV ułatwia szybkie, łatwe i precyzyjne uzyskanie pożądanego wyglądu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA248QV |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 105 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 49 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | WHQL |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | J-MOSS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 360 mm |
| Wysokość z podstawą | 375 mm |
| Szerokość | 533 mm |
| Głębokość | 47 mm |
| Głębokość z podstawą | 211 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Waga z podstawą | 6.1 kg |