Producenci
Asus Monitor 27 VG27AQ WQHD IPS HDMI DP 1ms 155Hz
Opis
VG27AQ
- Gamingowy monitor 27-calowy WQHD (2560x1440) IPS z ultraszybkim odświeżaniem ekranu z częstotliwością 155 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki.
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia osiągnięcie czasu reakcji na poziomie 1 ms (MPRT), a w połączeniu z G-SYNC Compatible eliminowane są efekty ghostingu i tearingu (powidoków oraz rwania obrazu) dla doskonałej ostrości efektów wizualnych przy wysokich wartościach FPS.
- Dzięki certyfikacji G-SYNC Compatible monitor ten zapewnia superpłynne wrażenia gamingowe pozbawione efektu tearingu, standardowo oferując funkcję VRR (zmiennej częstotliwości odświeżania).
- Kompatybilny ze standardem branżowym HDR10 (szeroki zakres dynamiczny) dla wyświetlania obrazu o jakości kolorów i jasności na poziomach przewyższających możliwości konwencjonalnych monitorów.
- Ergonomiczna konstrukcja podstawy zapewnia duży zakres regulacji nachylenia, obracanie w poziomie, regulację wysokości oraz możliwość obracania o 90° (pivot).
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | VG27AQ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | J-MOSS |
| Certyfikaty | MEPS |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | RCM |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | PSE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 65 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363 mm |
| Wysokość z podstawą | 507 mm |
| Szerokość | 620 mm |
| Głębokość | 66 mm |
| Głębokość z podstawą | 211 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 5.8 kg |