Producenci
Asus Monitor 27 cali PA278CGV
Opis
- 27-calowy ekran QHD (2560 x 1440) z podświetleniem LED i matrycą IPS o szerokim kącie widzenia 178°.
- Odpowiada międzynarodowemu standardowi kolorów 95% DCI-P3 oraz 100% sRGB/Rec. 709, oferując szeroki zakres kolorów.
- Rozbudowane możliwości podłączenia, w tym DP (DisplayPort) przez USB-C z obsługą technologii Power Delivery o mocy 90W, DisplayPort, HDMI oraz hub USB.
- Częstotliwość odświeżania 144 Hz z zmienną szybkością odświeżania (VRR) przy wsparciu dla FreeSync Premium, co zapewnia płynne, szybkie renderowanie i komfortowe wrażenia podczas oglądania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA278CGV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 222 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Certyfikaty | Calman Verified |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 372 mm |
| Wysokość z podstawą | 374 mm |
| Wysokość (maks.) | 524 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 54 mm |
| Głębokość z podstawą | 228 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Waga z podstawą | 8.5 kg |