Producenci
Asus Monitor 27 cali PA278QV
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA278QV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 112 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 46 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x mini-DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | CEL |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | J-MOSS |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | WHQL |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18.6 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 372 mm |
| Wysokość z podstawą | 382 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 226 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Waga z podstawą | 6.9 kg |