Producenci
Asus Monitor 27 cali PA279CRV AS BK/5MS/EU/DP+HDMI+TYPEC+USB+głośniki
Opis
ProArt PA279CRV
- 27-calowy ekran HDR 4K (3840 x 2160) z podświetleniem LED i matrycą IPS o szerokim kącie widzenia 178°
- Szeroka przestrzeń barw z pokryciem 99% DCI-P3 i 99% Adobe RGB
- Certyfikacja Calman i fabryczna kalibracja dla dokładności odwzorowania kolorów delta E
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA279CRV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.73 mm |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | Calman Verified |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26.14 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.89 mm |
| Wysokość z podstawą | 538.11 mm |
| Szerokość | 612.22 mm |
| Głębokość | 44.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 215 mm |
| Waga | 4.07 kg |
| Waga z podstawą | 5.78 kg |