Producenci
Asus Monitor 27 cali PG27AQDP 2xHDMI+DP+USB
Opis
PG27AQDP
ROG Swift OLED PG27AQDP - Monitor gamingowy - 27-calowa (efektywna powierzchnia ekranu 26,5 cali) matryca WOLED, 480 Hz (powyżej 360 Hz), 0,03 ms (od szarego do szarego), obsługa G-SYNC, niestandardowy radiator, ASUS OLED Care+, AI Assistant, VESA DisplayHDR 400 True Black, jednolita jasność, 99% DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, a także DisplayWidget Center.
- 26,5-calowy monitor gamingowy QHD (2560 x 1440) WOLED z natywną częstotliwością odświeżania 480 Hz i czasem reakcji 0,03 ms.
- Nowe funkcje New ASUS OLED Care+, niestandardowy radiator o wysokiej wydajności oraz zaawansowany układ przepływu powietrza dla zmniejszenia ryzyka wypalenia.
- Ekskluzywna technologia ROG OLED Anti-Flicker pomaga zredukować efekt migotania podczas wahania częstotliwości odświeżania.
- Nowe rozwiązanie AI Assistant udostępnia dynamiczne funkcje AI Crosshair, AI Shadow Boost, AI Sniper, AI Visual oraz MOBA Map Helper, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z gry.
- Opcjonalne ustawienie jednolitej jasności zapewnia stały poziom luminancji.
- DisplayWidget Center umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do funkcji OLED Care+, a także regulację ustawień monitora za pomocą myszki.
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort 1.4 (DSC), HDMI 2.1 i gniazdo do statywu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PG27AQDP |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | WOLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 330.05 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 586.75 mm |
| Plamka matrycy | 0.229 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 480 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 890 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 40 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 480 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Certyfikaty | G-SYNC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 351 mm |
| Wysokość z podstawą | 548 mm |
| Szerokość | 605 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Głębokość z podstawą | 274 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 6.2 kg |
| Pozostałe parametry | Jasność (HDR, Peak): 1,300 cd/m2 |