Producenci
Asus Monitor 27 cali PG27AQN
Opis
- ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex Analyzer, ultraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 600
- 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Procesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 Hz
- NVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar opóźnienia systemu
- Technologia ASUS Ultrafast IPS zapewnia najszybszy czas reakcji spośród wszystkich monitorów 1440p
- Podwójny tryb e-sportu umożliwia monitorowi zmianę rozmiaru obrazu do znanej przekątnej 25 cali przy rozdzielczości 1080p lub 2368 x 1332
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ROG Swift 360Hz PG27AQN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.232 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 595.968 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 600 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 42 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367 mm |
| Wysokość z podstawą | 508 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Głębokość z podstawą | 255 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Waga z podstawą | 8.4 kg |