Producenci
Asus Monitor 27 cali TUF Gaming VG27AQA1A
Opis
Dane techniczne
| Model | TUF Gaming VG27AQA1A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.231 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366.36 mm |
| Wysokość z podstawą | 454.86 mm |
| Szerokość | 615.19 mm |
| Głębokość | 50.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 213.54 mm |
| Waga | 3.85 kg |
| Waga z podstawą | 4.65 kg |
| Pozostałe parametry | Pochylenie: +20° ~ -5° Częstotliwość sygnału cyfrowego:
|