Asus Monitor 27 cali TUF Gaming VG27AQA1A
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Producent: Asus
Kod produktu: 1_854800
Model
TUF Gaming VG27AQA1A
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Plamka matrycy 0.231 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Częstotliwość odświeżania 170 Hz
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 24 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
  • Zasilacz
  • Kabel zasilający
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 366.36 mm
Wysokość z podstawą 454.86 mm
Szerokość 615.19 mm
Głębokość 50.5 mm
Głębokość z podstawą 213.54 mm
Waga 3.85 kg
Waga z podstawą 4.65 kg
Pozostałe parametry
Pochylenie: +20° ~ -5°
Częstotliwość sygnału cyfrowego:
  • DP : 250kHz~250kHz(H) / 48Hz ~ 170Hz(V)(OverClocking)
  • HDMI : 30kHz to 223kHz(H) / 48Hz~144Hz (V)