Asus Monitor 27 cali VA27ACFSN
Producent: Asus
Kod produktu: 1_892232
Opis
VA27ACFSN
  • 27-calowa rozdzielczość QHD (2560 x 1440) z panelem IPS o szerokim kącie widzenia 178°
  • Port USB-C umożliwia proste dokowanie laptopa w celu transmisji danych i sygnału wideo do wyświetlacza, a także ładowanie laptopa mocą do 90 W za pomocą tylko jednego kabla
  • Częstotliwość odświeżania do 100 Hz z technologią Adaptive-Sync eliminującą śledzenie i zapewniającą wyraźny i płynny obraz
Model
VA27ACFSN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 355.13 mm
Obszar widzialny w poziomie 608.9 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 300:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 84 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 100 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TCO
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 19 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Śrubokręt w kształcie litery L
  • Kabel zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Kabel USB typu C
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 365.9 mm
Wysokość z podstawą 367.75 mm
Wysokość (maks.) 517.75 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 48 mm
Głębokość z podstawą 226.31 mm