Producenci
Asus Monitor 27 cali VA27ACFSN
Opis
VA27ACFSN
- 27-calowa rozdzielczość QHD (2560 x 1440) z panelem IPS o szerokim kącie widzenia 178°
- Szerokie możliwości połączeń dzięki HDMI, USB-C, DisplayPort, gniazdu słuchawkowemu, koncentratorowi USB i portowi LAN RJ45 dla największej elastyczności
- Port USB-C umożliwia proste dokowanie laptopa w celu transmisji danych i sygnału wideo do wyświetlacza, a także ładowanie laptopa mocą do 90 W za pomocą tylko jednego kabla
- Częstotliwość odświeżania do 100 Hz z technologią Adaptive-Sync eliminującą śledzenie i zapewniającą wyraźny i płynny obraz
- Ergonomiczna konstrukcja z regulacją pochylenia, obrotu, obrotu i wysokości zapewnia wygodną pozycję oglądania
- Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light, aby zapewnić komfortowe wrażenia podczas oglądania
- Ekologiczny zrównoważony rozwój dzięki opakowaniom papierowym i energooszczędnej wydajności spełniającej standardy ochrony środowiska
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | VA27ACFSN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 355.13 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 608.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 365.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 367.75 mm |
| Wysokość (maks.) | 517.75 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 48 mm |
| Głębokość z podstawą | 226.31 mm |
| Waga | 4.75 kg |
| Waga z podstawą | 6.8 kg |