Asus Monitor 27 cali VA27AQSB
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
944.50
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Asus
Kod produktu: 1_747928
Opis
  • Częstotliwość odświeżania do 75 Hz z technologią Adaptive-Sync w celu wyeliminowania śledzenia i zapewnienia ostrego i wyraźnego odtwarzania wideo
  • Szerokie możliwości połączeń, w tym HDMI, DisplayPort i koncentrator USB
  • Ergonomiczna konstrukcja z nachyleniem + 35 ° ~ -5 °, obrotem w zakresie 180 °, obrotem w zakresie 90 ° i regulacją wysokości 150 mm, co zapewnia komfort oglądania
Model
VA27AQSB
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.74 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 24 kHz
Częstotliwość pozioma max. 112 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 40 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 365.81 mm
Wysokość z podstawą 367.29 mm
Szerokość 613.83 mm
Głębokość 51.54 mm
Głębokość z podstawą 226.3 mm