Asus Monitor 27 cali VA27DQFR IPS FHD 100Hz HDMI DP VG
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
752.40
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_930010
Opis
UŁATW SWOJĄ PRACĘ I ZABAWĘ
ASUS VA27DQFR Eye Care Gaming Monitor ma 27-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), oferujący szeroki kąt widzenia 178° i żywą jakość obrazu. Z szybką częstotliwością odświeżania 100 Hz i technologią Adaptive-Sync, aby wyeliminować rozrywanie ekranu i nierówną liczbę klatek na sekundę, zapewniając płynniejsze niż kiedykolwiek wrażenia. Posiada również certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light, aby zapewnić komfortowe wrażenia wizualne.
Płynne wrażenia wizualne dzięki technologii SmoothMotion 100 Hz
ASUS VA27DQFR z szybką częstotliwością odświeżania 100 Hz i technologią Adaptive-Sync, aby wyeliminować rozrywanie ekranu i nierówną liczbę klatek na sekundę. Odświeża zawartość na wyświetlaczu 1,67 razy szybciej niż ten ze standardową częstotliwością odświeżania 60 Hz, zapewniając bardziej płynną animację w wideo, grach towarzyskich i codziennej pracy, wszystkie mogą skorzystać z płynniejszego niż kiedykolwiek doświadczenia.
Płynna rozgrywka
Częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji obrazu ruchomego (MPRT) 1 ms pomagają zmniejszyć rozmazanie i rozmycie ruchu, dzięki czemu VA27DQFR doskonale nadaje się do szybkich gier, które wymagają szybkich reakcji na to, co dzieje się na ekranie. Ponadto technologia Adaptive-Sync pomaga wyeliminować rozrywanie ekranu i nierówną liczbę klatek na sekundę, zapewniając niezwykle płynną rozgrywkę.
Elastyczna łączność
Technologia ASUS Ultra-Low Blue Light
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
TCO Certified Tak
Model
VA27DQFR
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.88 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty TUV
Certyfikaty TCO
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty Energy Star
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 30 W
Klasa energetyczna D
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Śrubokręt w kształcie litery L
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 365 mm
Wysokość z podstawą 432 mm
Szerokość 612 mm
Głębokość 54 mm
Głębokość z podstawą 215 mm