Producenci
Asus Monitor 27 cali VA27DQFR IPS FHD 100Hz HDMI DP VG
Opis
UŁATW SWOJĄ PRACĘ I ZABAWĘ
ASUS VA27DQFR Eye Care Gaming Monitor ma 27-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), oferujący szeroki kąt widzenia 178° i żywą jakość obrazu. Z szybką częstotliwością odświeżania 100 Hz i technologią Adaptive-Sync, aby wyeliminować rozrywanie ekranu i nierówną liczbę klatek na sekundę, zapewniając płynniejsze niż kiedykolwiek wrażenia. Posiada również certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light, aby zapewnić komfortowe wrażenia wizualne.
Płynne wrażenia wizualne dzięki technologii SmoothMotion 100 Hz
ASUS VA27DQFR z szybką częstotliwością odświeżania 100 Hz i technologią Adaptive-Sync, aby wyeliminować rozrywanie ekranu i nierówną liczbę klatek na sekundę. Odświeża zawartość na wyświetlaczu 1,67 razy szybciej niż ten ze standardową częstotliwością odświeżania 60 Hz, zapewniając bardziej płynną animację w wideo, grach towarzyskich i codziennej pracy, wszystkie mogą skorzystać z płynniejszego niż kiedykolwiek doświadczenia.
Płynna rozgrywka
Częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji obrazu ruchomego (MPRT) 1 ms pomagają zmniejszyć rozmazanie i rozmycie ruchu, dzięki czemu VA27DQFR doskonale nadaje się do szybkich gier, które wymagają szybkich reakcji na to, co dzieje się na ekranie. Ponadto technologia Adaptive-Sync pomaga wyeliminować rozrywanie ekranu i nierówną liczbę klatek na sekundę, zapewniając niezwykle płynną rozgrywkę.
Elastyczna łączność
ASUS VA27DQFR zapewnia niezrównaną kompatybilność z DisplayPort, HDMI, VGA i gniazdem słuchawkowym dla większości urządzeń multimedialnych, takich jak odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i aparaty cyfrowe, i to za pomocą jednego kabla.
Technologia ASUS Ultra-Low Blue Light
Certyfikowany przez TÜV Rheinland filtr ASUS Blue Light chroni przed szkodliwym niebieskim światłem. Jest łatwy w dostępie, intuicyjny i elastyczny, z płynną regulacją (od 0 do maksimum) za pomocą menu OSD. Wyświetlacze ASUS przeszły rygorystyczne testy wydajności i zostały certyfikowane przez laboratoria TÜV Rheinland, globalnego dostawcę usług technicznych, bezpieczeństwa i certyfikacji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | VA27DQFR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.88 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 365 mm |
| Wysokość z podstawą | 432 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość | 54 mm |
| Głębokość z podstawą | 215 mm |
| Waga | 4.66 kg |