Asus Monitor 27 cali VA27DQFS IPS HDMI DP 100Hz
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
787.90
Producent: Asus
Kod produktu: 1_948164
Model
VA27DQFS
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.89 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 110 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 100 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty TCO
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty TUV
Certyfikaty FSC Mix
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 14 W
Klasa energetyczna C
Kolor Czarny
Wysokość 364.7 mm
Wysokość z podstawą 528.5 mm
Szerokość 611.9 mm
Głębokość 53.9 mm
Głębokość z podstawą 224 mm