Asus Monitor 27 cali VA27DQSB-W
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
915.80
Producent: Asus
Kod produktu: 1_793102
Model
VA27DQSB-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.88 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 10 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 85 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 16 W
Klasa energetyczna C
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Biały
Wysokość 364.7 mm
Wysokość z podstawą 523.4 mm
Szerokość 611.9 mm
Głębokość 55.5 mm
Głębokość z podstawą 226.3 mm