Producenci
Asus Monitor 27 cali VA27DQSB
Opis
- 27-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080) z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie oglądania 178°
- Częstotliwość odświeżania do 75 Hz z technologią Adaptive-Sync w celu zapewnienia ostrego i wyraźnego odtwarzania wideo
- Szerokie możliwości połączeń, w tym HDMI, DisplayPort, D-sub i koncentrator USB
- Ergonomiczna konstrukcja z nachyleniem + 35 ° ~ -5 °, obrotem w zakresie 180 °, obrotem w zakresie 90 ° i regulacją wysokości 150 mm, co zapewnia komfort oglądania
- Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w technologie Flicker-free i Low Blue Light z certyfikatem TÜV Rheinland, aby zapewnić komfort oglądania
- Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce, jak i FreeSync z kartami graficznymi AMD Radeon. Zgodny z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 i nowszymi
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | VA27DQSB |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.88 mm |
| Plamka matrycy | 0.331 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 364.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 373.4 mm |
| Szerokość | 611.9 mm |
| Głębokość | 55.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 226.3 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Waga z podstawą | 6.8 kg |