Asus Monitor 27 cali VA27DQSB
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
829.60
Producent: Asus
Kod produktu: 1_747925
Opis
  • Częstotliwość odświeżania do 75 Hz z technologią Adaptive-Sync w celu zapewnienia ostrego i wyraźnego odtwarzania wideo
  • Szerokie możliwości połączeń, w tym HDMI, DisplayPort, D-sub i koncentrator USB
  • Ergonomiczna konstrukcja z nachyleniem + 35 ° ~ -5 °, obrotem w zakresie 180 °, obrotem w zakresie 90 ° i regulacją wysokości 150 mm, co zapewnia komfort oglądania
Model
VA27DQSB
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.88 mm
Plamka matrycy 0.331 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 85 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 16 W
Klasa energetyczna C
Akcesoria w zestawie
  • Kabel zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 364.7 mm
Wysokość z podstawą 373.4 mm
Szerokość 611.9 mm
Głębokość 55.5 mm
Głębokość z podstawą 226.3 mm