Asus Monitor 27 cali VA27ECPSN DP+HDMI+TYPEC+USB*3+SPEAKER+RJ45
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_854291
Opis
Dane techniczne
TCO Certified Tak
Model
VA27ECPSN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.89 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 84 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty TUV
Certyfikaty TCO
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty EPEAT
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 20 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Kolor Czarny
Wysokość 367.03 mm
Wysokość z podstawą 523.33 mm
Szerokość 612.42 mm
Głębokość 47.2 mm
Głębokość z podstawą 226.3 mm