Asus Monitor 27 cali VA27EQSB IPS
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
822.00
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Asus
Kod produktu: 1_827810
Opis
  • Częstotliwość odświeżania do 75 Hz
Model
VA27EQSB
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.89 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Częstotliwość pozioma min. 24 kHz
Częstotliwość pozioma max. 84 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Pivot Tak
Certyfikaty Energy Star
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 13.1 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Zasilacz
  • Kabel USB 3.0
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi
Kolor Czarny
Wysokość z podstawą 523.8 mm
Szerokość 613.3 mm
Głębokość z podstawą 226.3 mm