Asus Monitor 27 cali VA27UCPS 4K UHD USB-C65 HDR10
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_948165
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
TCO Certified Tak
Model
VA27UCPS
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.73 mm
Plamka matrycy 0.155 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 160 kHz
Częstotliwość pionowa min. 40 Hz
Częstotliwość pionowa max. 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TCO
Certyfikaty TUV
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty FSC Mix
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 25 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 366 mm
Wysokość z podstawą 523 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 48 mm
Głębokość z podstawą 224 mm