Asus Monitor 27 cali VA27UQSB DP+HDMI*2+SPK+USB
Producent: Asus
Kod produktu: 1_925293
Opis
Zwiększ swoją produktywność
Realistyczne widoki z szerokim kątem widzenia 178°
Nienaganna, szczegółowa grafika w rozdzielczości 4K HDR
Rozbudowana łączność
Ergonomiczny styl
Filtr niebieskiego światła ASUS
Technologia ASUS Flicker-Free
Konstrukcja oszczędzająca miejsce
Model
VA27UQSB
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.73 mm
Plamka matrycy 0.155 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 3 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty FSC Mix
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 30 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Śrubokręt w kształcie litery L
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 365 mm
Wysokość z podstawą 517.8 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 47 mm
Głębokość z podstawą 226.3 mm