Producenci
Asus Monitor 27 cali VG279Q3A Full HD(1920x1080), 180Hz, Fast IPS,
Opis
Monitor do gier TUF Gaming VG279Q3A o przekątnej 27 cali, oferujący rozdzielczość Full HD i matrycę Fast IPS, zapewniającą błyskawiczne odświeżanie 180 Hz podczas grania. Dzięki technologii ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) oraz AMD FreeSync Premium, G-SYNC kompatybilnej oraz technologii VESA AdaptiveSync, zapewniona jest płynność rozgrywki.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | TUF Gaming VG279Q3A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.15 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 250 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 453 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 60 mm |
| Głębokość z podstawą | 193 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Waga z podstawą | 4.6 kg |