Asus Monitor 27 cali VG27AQ3A
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_880342
Opis
Monitor do gier TUF Gaming VG27AQ3A o przekątnej 27 cali, oferujący rozdzielczość QHD i matrycę IPS, zapewniającą błyskawiczne odświeżanie 180 Hz podczas grania. Dzięki technologii ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) oraz AMD FreeSync Premium, G-SYNC kompatybilnej, oraz technologii VESA AdaptiveSync, zapewniona jest płynność rozgrywki.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
TUF Gaming VG27AQ3A
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.74 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 Hz
Częstotliwość pozioma max. 220 Hz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TUV
Certyfikaty AMD FreeSync Premium
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 35 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 367 mm
Wysokość z podstawą 455 mm
Szerokość 615 mm
Głębokość 54 mm
Głębokość z podstawą 214 mm