Asus Monitor 27 cali VG27AQL3A
Dostępność: brak towaru
Producent: Asus
Kod produktu: 1_892229
Opis
Monitor do gier TUF Gaming VG27AQL3A 27 cali, QHD (2560 x 1440), 180 Hz, Fast IPS, ELMB Sync, 1 ms (GTG), Freesync Premium, zgodny z G-Sync, wyświetlacz VESA AdaptiveSync 180 Hz, zmienne przesterowanie, 130% sRGB, DisplayHDR 400
  • 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) z częstotliwością odświeżania 180 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
Dane techniczne
Model
VG27AQL3A
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.74 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 350 cd/m²
Jasność HDR 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 23 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Śrubokręt w kształcie litery L
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Kabel USB 3.2
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 367 mm
Wysokość z podstawą 404 mm
Wysokość (maks.) 534 mm
Szerokość 615 mm
Głębokość 51 mm
Głębokość z podstawą 215 mm