Producenci
Asus Monitor 27 cali VG27AQL3A
Opis
Monitor do gier TUF Gaming VG27AQL3A 27 cali, QHD (2560 x 1440), 180 Hz, Fast IPS, ELMB Sync, 1 ms (GTG), Freesync Premium, zgodny z G-Sync, wyświetlacz VESA AdaptiveSync 180 Hz, zmienne przesterowanie, 130% sRGB, DisplayHDR 400
- 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) z częstotliwością odświeżania 180 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) umożliwia jednoczesną pracę technologii ELMB i zmiennej częstotliwości odświeżania w celu wyeliminowania efektu duchów i rozrywania obrazu, zapewniając ostry obraz w grach przy dużej liczbie klatek na sekundę
- Zgodność z FreeSync Premium i G-Sync zapewnia płynną rozgrywkę bez łez, domyślnie włączając VRR (zmienną częstotliwość odświeżania)
- Technologia High Dynamic Range (HDR) zgodna z DisplayHDR 400 obsługuje format HDR-10 w celu uwydatnienia jasnych i ciemnych obszarów
Dane techniczne
| Model | VG27AQL3A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367 mm |
| Wysokość z podstawą | 404 mm |
| Wysokość (maks.) | 534 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 215 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| Waga z podstawą | 6.9 kg |