Asus Monitor 27 cali VG27VQM1B IPS FHD 280Hz HDMI
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_930012
Opis
Monitor do gier TUF Gaming VG27VQM1B 27 cali Full HD, zakrzywiony, 280 Hz, ELMB, czas reakcji 1 ms, FreeSync Premium, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center
  • 27-calowy zakrzywiony monitor gamingowy Full HD 1500R z ultraszybką częstotliwością odświeżania 280 Hz przeznaczony dla profesjonalnych graczy i do wciągającej rozgrywki
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
VG27VQM1B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.312 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.888 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Częstotliwość odświeżania 280 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty TUV
Certyfikaty AMD FreeSync Premium
Certyfikaty FSC Mix
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 23 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Śrubokręt w kształcie litery L
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 367 mm
Wysokość z podstawą 456 mm
Szerokość 610 mm
Głębokość 78 mm
Głębokość z podstawą 193 mm